Pigūs skrydžiai į Ispaniją bet kuriuo metų laiku

By | 2014-12-12

Pigūs skrydžiai į Ispaniją bet kuriuo metų laiku
Ispanija ir kelionės į šią nuostabią šalį visuomet vilioja daugybę keliautojų iš pačių įvairiausių šalių. Vasara, žiema, ruduo ar pavasaris. Metų laikas visai nesvarbus, nes bet kuriuo metu kiekvienas gali atrasti įdomiausias vietas. Šiuo metu siūlomi pigūs skrydžiai į Ispaniją suteikia išskirtinę galimybę ir mums ten nukeliauti itin pigiai ir greitai.
Žinoma, kad kelionės planavimas prasideda nuo tinkamų bilietų rezervavimo. Tai daryti reikia kaip įmanoma anksčiau. Jau turint bilietus belieka pasirūpinti bagažu ir tuo, ką jūs veiksite Ispanijoje. Populiariausia kryptis – Madridas. Mados sostinė yra kartu ir šalies sostinė, kuri įsikūrusi greta Mansanareso upės. Čia visuomet gausu turistų, tačiau šiltuoju metų laiku – ypatingai. Atvykę rasite nuostabią architektūrą ir daugybę muziejų. Jei domitės menu, tai primigtinai rekomenduojama apsilankyti Prado muziejuje. Verta paminėti, kad nė viena Rytų Europos sostinė per pastaruosius du dešimtmečius taip kardinaliai nepasikeitė, kaip Madridas, todėl jis tikrai jus nustebins.
Įvairūs pigūs skrydžiai į Ispaniją neapsiriboja tik šalies sostinės lankymu. Antras pagal lankomumą miestas – žavingoji Barselona. Antonio Gaudi architektūros šedevrai šį miestą pavertė išskirtiniu. Jo statiniai pakeri visus, kurie į čia atvyksta. Neįmanoma nepastebėti žymiausios La Sagrada Familia bažnyčios. Ne tik ji atrodo įspūdingas kūrinys. Visas miestas tarsi muziejus po atviru dangumi, kuriame pasivaikščiojimas prilygsta geriausiai ekskursijai. Čia yra vieni iš gražiausių visos šalies parkų, kuriuose taip pat netrūksta architektūros stebuklų.
Skrydžiai į Ispaniją organizuojami nuolat, todėl atvykti į pasirinktą oro uostą nebus sudėtinga. Dažnai planuojamos trumpos savaitgalinės kelionės į vieną miestą, tačiau ne retai pasirenkamos ir ilgesnės viešnagės, kurių metu aplankomi, ir kiti miestai. Pavyzdžiui, nuo Madrido apie 100 kilometrų yra nutolusi Segovija. Kuo ji traukia turistus? Jeigu domitės istorija ir architektūra, tai jums taip pat būtina sekti kitų keliautojų pavyzdžiu ir čia atvykti. Juk joje stovi seniausia romėnų inžinerinė konstrukcija – romėnų akvedukas. Viename straipsnyje neįmanoma aprašyti visų lankytinų vietų, nes jų yra tiek daug, tačiau sudaryti kelionės planą ir aplankyti jums įdomiausias – tikrai įmanoma.
Ispanija pakerėjo ir pakerės dar daugelį keliautojų. Dauguma iš jų taip susižavi šalies gamtos grožiu ir lankytinomis vietomis, kad sugrįžta į čia dar ne vieną kartą. Kiekvienas Ispanijos miestas turi ką parodyti turistams, kurie domisi kultūra, menu, gamta, architektūra. Nepamirškite ir svetingų ispanų, kurie mielai sutinka visus jų šalies svečius.

Pasidomėkite:

Norintiems apsidrausti kelionėje, informacija čia.

Straipsnis parašytas: 2014-12-12