Pigūs aviabilietai atrandami internetu

By | 2014-12-09

Pigūs aviabilietai atrandami internetu
Ekonominės kelionės ir pigūs aviabilietai nieko nebestebina. Šiuo metu kiekvienas gali rasti tinkamus pasiūlymus į bet kurį pasaulio žemyną. Pigiai nuskristi galima tiek į svajonių Ameriką, tiek ir į Europos šalis. Avia kompanijos suteikia didesnes galimybes mums keliauti pigiau, todėl galime aplankyti gerokai daugiau pasaulio šalių.
Ieškote pigių skrydžių? Tuomet jums reikia surasti tokias skrydžių bendroves, kurios skelbia, kad siūlo mažiausias kainas. Tokie pasiūlymai nėra apgaulingi, tereikia peržvelgti, kas įeina į pasiūlymą. Tokios pigius skrydžius organizuojančios kompanijos norėdamos atpiginti bilietus sumažina išlaidas aptarnavimo paslaugoms. Taip pat lėktuvai įprastai parenkami tik vieno modelio. Taip yra dėl to, kad sumažėja išlaidos personalo apmokymams. Norėdami sutaupyti jie bilietus parduoda tik internetu, nes kasose parduodant reikės pridėti papildomas išlaidas. Kartais pigūs skrydžiai organizuojami sumažinus leidžiamo bagažo kiekį. Tai padeda sutaupyti ir įsigyti pigius bilietus norimam skrydžiui.
Dažnai keliautojai daro klaidą, kuomet ieško pigių skrydžių, tačiau paieškai naudoja tik tiesioginius skrydžius. Verčiau rinkitės su persėdimais. Tuo naudojasi tie, kuriems aktualūs pigūs aviabilietai, nes su persėdimu jie gerokai pigesni. Tiesa, laiko prarandama, tačiau jeigu jums nėra svarbios kelios papildomos valandos, kurias reikės praleisti oro uoste ir toliau skristi kitu lėktuvu, tai galite sutaupyti pinigų.
Kalbant apie pigius skrydžius organizuojančias avia kompanijas verta paminėti, kad yra ne tik privalumai, bet ir trūkumai. Neklabėsime apie persėdimus, nes tai yra nedidelis trūkumas. Pavyzdžiui, skrendant kai kuriais lėktuvais, kurių bilietai kainuoja itin pigiai nesitikėkite didelio komforto. Tokiu atveju gali būti ne itin minkštos sėdynės, o atstumas tarp jų nepatiks aukštiems keleiviams. Būtent pastarasis trūkumas daugeliui sukelia didžiausią diskomfortą. Jeigu tai trumpas skrydis, tai nieko tokio, bet jei skrisite daugiau, kaip kelias valandas, tai verta pagalvoti ar norite pigaus skrydžio. Taip pat aptarnavimas nebus toks, kad viso skrydžio metu jumis rūpinsis daug stiuardesių, nes šiuo atveju yra taupoma personalui. Tai tik keli trūkumai. Galima išskirti pagrindinį. Tai papildomos išlaidos norimoms paslaugoms. Pavyzdžiui, jeigu norėsite pasiimti su savimi didesnį kiekį bagažo, tai teks sumokėti ne taip jau ir mažai.
Nepaisant kai kurių trūkumų, privalumų yra tikrai daug. Įsigijus pigius lėktuvo bilietus nuskrisite į reikiamą šalį greitai ir pigiai. Būtent kaina šiuo atveju yra lemiamas kriterijus, kuomet reikia apsispręsti dėl pigius skrydžius siūlančios kompanijos pasiūlymo.

Straipsnis parašytas: 2014-12-09