Patarimai ruošiantis parduoti automobilį

By | 2016-12-30

Patarimai ruošiantis parduoti automobilį

siūlome susipažinti su nemažu kiekiu naudingos informacijos, kuri bus ypač vertinga tuo atveju, jei planuojate parduoti seną automobilį. Vis dėlto, svarbių dalykų, kuriuos verta žinoti kiekvienam, yra kur kas daugiau. Šioje dalyje pateiksime visą informaciją.

Dar vienas, ne ką mažiau svarbus etapas yra transporto priemonės aprašymas. Tai, kokia informacija turės būti pateikiame šiame aprašyme, priklausys nuo konkrečios situacijos. Jame svarbu nurodyti, kokios markės automobilis  parduodamas, kokie jo gamybos meta. Ne ką mažiau nurodyti svarbu ir tai, ar parduodamas visas automobilio, tam tikra jo dalis ar tik detalės. dar vienas svarbus dalykas – nurodykite, kokia automobilio būklė, kokius trūkumus turi transporto priemonė. Automobilio aprašyme turi figūruoti ir dar viena detalė. Tai – parduodamo automobilio kaina. Net ir tuo atveju, jei esate numatę tikslią kainą, dėmesį atkreipkite į tai, jog svarbu užsiminti, ar esate pasiruošę pasiūlyti mažesnę kaina. Na, o tuo atveju, jei nesate apsisprendę, kiek kainuos jūsų automobilis, tiesiog parašykite, jog kaina yra sutartinė.

auto-supirkimas

Norint tinkamai pasiruošti šiam procesui, dėmesį verta atkreipti ir dar vieną dalyką – būtina apsvarstyti, ar transporto priemonę pristatysite patys pirkėjui, ar pageidausite, kad jos būtų atvykstama pasiimti.  Savaime suprantama, daugeliu atvejų, antrasis variantas yra kur kas patogesnis pasirinkimas. Puiki žinia ta, kad tai įgyvendinti iš tiesų nesunku – pasirodo, jog labai didelė dalis įmonių, kurių veikla yra senų automobilių supirkimas Vilniuje, yra patys atsakingi už tai, kad automobilis būtų paimtas iš pirkėjo. Taigi, tokiu atveju pastarasis patiria kur kas mažiau rūpesčiu: nebereikia gaišti laiko, ieškoti transporto priemonės, kuria būtų galima nuvežti jau nebeveikiantį automobilį ir pan.

2007 Honda Accord Sedan EX-L

Dar vienas dalykas, į kurį taip pat būtina atkreipti dėmesį, toks: svarbu apgalvoti, kokiu būdu pranešite šią žinią visuomenei. Kaip žinia, galimi du variantai: kreiptis į įmones, kurios superka automobilius arba pačiam paruošti skelbimą. Belieka tik pridurti, kad ir vienas, ir kitas pasirinkimas turi tam tikrų privalumų.

Jau aptarėme svarbiausius aspektus, kuriuos būtina tinkamai apsvarstyti ruošiantis seno automobilio pardavimui. Na, o pabaigai, dėmesį būtina atkreipti  ir į dar vieną: svarbiausia – neskubėti. Būtent dėl skubėjimo neretai yra priimami ypač netinkami sprendimai, dėl kurių, vėliau, tenka ilgai gailėtis.

Verta pasidomėti:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *