Paneikime mitus apie stogo langus

By | 2018-03-20

Paneikime mitus apie stogo langus

Jei lygintume, kuri prekė – įprasti ar stogo langai yra labiau populiarūs, pamatytume, kad kur kas didesniu populiarumu pasigirti gali įprasti. Galbūt tai, kad stogo langai yra rečiau pasirenkami ir lėmė dar vieną aplinkybę – ši prekė yra apipinta įvairiais mitais. Belieka tik pridurti, kad būtent mitai gali gerokai pakišti koją pirkėjams – neteisinga informacija gali tapti klaidingų sprendimų priežastimi. Vis dėlto, būtent stogo langai yra ta prekė, kurią įsigyjant negalima sau leisti daryti klaidų, todėl pats metas susipažinti su klaidingos nuostatomis. Pažintis su jomis leis išvengti neteisingų sprendimų. Taigi, paneikime.

Naudinga pasidomėti:

Stogo labai kainuoja labai brangiai

Vienas labiausiai paplitusių mitų yra tas, jog jie šie gaminiai kainuoja labai brangiai. Iš tiesų, jie lygintume stogo langų kainą su įprastų, pamatytume, kad ji iš tiesų yra didesnė, tačiau tai dar nereiškia, kad stogo langai kainuoja labai brangiai. Priešingai, šiuo metu yra labai daug galimybių, kurias gali rinktis, jei juos domina kokybiški stogo langai – Arpekas.lt pigiau.

paneikime

Stogo  langai neužtikrina, kad namai bus šviesesni

Tai – vienas didžiausių ir, žinoma, klaidingiausių mitų, kokį tik galima pasakyti kalbat apie stogo langus. Būtent jie tampa papildomu šviesos šaltiniu, kuris jūsų namams suteiks dar daugiau šilumos, erdvės bei šviesos. Žmonės labai dažnai ieško sprendimų, ką daryti, kad namai būtų šviesūs bei erdvūs, tačiau ne visada galima imtis tokių radikalių sprendimų, kaip išgriauti sienas, tuo tarpu stogo langai neretai tampa pačia geriausia išeitimi.

Stogo langai tarnauja trumpiau nei įprasti

Pats metas paneigti ir dar vieną mitą, kuris gali suklaidinti ne vieną pirkėją – teigiama, kad stogo langai tarnauja trumpiau nei įprasti. Puiki žinia ta, kad stogo  langai tarnauja lygiai taip pat kaip ir įprasti, todėl, jei vis dar baiminatės stogų langus įsigyti vien tik todėl, kad manote, jog jie tarnaus trumpiau, tokiu atveju belieka tik priminti, kad jūsų baimei nėra jokio pagrindo.

Stogo langų priežiūra yra sudėtingesnė nei įprastų

Dar vienas mitas, kuris, deja, taip pat plačiai paplitęs, yra susijęs su jų priežiūra. Teigiama, kad stogo langai reikalauja sudėtingesnės priežiūros nei įprasti. Vis dėlto tai nėra tiesa – stogo langai reikalauja tokios pat priežiūros, kaip įprasti, todėl, jei stogo langų planuojate atsisakyti vien tik todėl, kad manote, jog jiems reikės daug priežiūros, pats metas pakeisti savo nuomonę.