Oro uostai LT ir susisiekimas autobusu

By | 2018-08-17

Oro uostai LT ir susisiekimas autobusu

Ne paslaptis, kad metams bėgant ženkliai išaugo keliaujančių žmonių skaičius, todėl vežėjų paslaugos, leidžiančios įveikti tokius maršrutus, kaip Vilnius – Klaipėda, Klaipėda – Vilnius, keleivių vežimas Vilniaus oro uostas Klaipeda – Vilnius. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad vykstama autobusais arba mikroautobusais, kurie, kaip žinia, yra saugūs, ekonomiški, tačiau erdvė ribota. Būtent todėl kiekvienas keliaujantysis turi  pagalvoti ir apie tai, kaip sutaupyti vietos. Na, o mes – turime puikių patarimų.

Kaip žinia, vienu svarbiausių dalykų kiekvienos kelionės metu tampa drabužiai. Kuo ilgesniam laikui išvykstame, tuo daugiau mums jų prireikia. Tačiau ir tokiai situacijai nutikus, nesame vieni – internete – gausybė mokomųjų filmukų, kurių metu parodoma, kaip galima sutalpinti daug drabužių, net ir į nedidelį lagaminą. Pasirodo, egzistuoja tokie drabužių lankstymo būdai, apie kuriuos daugelis net nenutuokia. Na, o jais pasinaudoję, galime sutaupyti ypač daug vietos.

Daugelis sutiks, kad knygos iš tiesų yra puiki pramoga kiekvienos autobusinės kelionės metu, tačiau, ne paslaptis ir tai, kad jos gali užimti ne tiek jau ir mažai vietos. Tačiau tai dar nėra priežastis, kodėl turėtumėte atsisakyti šio malonumo kelionės metu. Vis dėlto, šiek tiek pagudrauti tikrai reikės – rinkitės knygas audio formatu. Tokiu būdu jūs galite net kelias dešimtis ar net kelis šimtus knygų sutalpinti į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterinį. Be to, audio knygos, lyginant su įprastomis, turi ir dar vieną puikų pranašumą: įprastoms knygoms skaityti reikalingas kokybiškas apšvietimas, kuris, kelionės metu galimas ne visada, o audio knygų klausymui jo tikrai neprireiks.

Neretai pusiau juokais, pusiau rimtai yra sakoma, kad geriausias būdas sutaupyti vietos, tai –

nepasiimti su savimi per daug daiktų. Ir iš tiesų labai svarbu pritarti šiai minčiai, kadangi, praktika rodo, kad labai didelė dalis žmonių  tikrai yra linkę pasiimti su savimi daugiau daiktų, nei jiems jų  reikia. Taigi, pasielgsite iš tiesų atsakingai, jei iš anksto sudarysite daiktų, kuriuos turėtumėte pasiimti į kelionę, sąrašą. Beje, tokį sąrašą vertėtų sudaryti likus bent savaitei iki kelionės, o praėjus kelioms – dar kartą peržiūrėti.

Ne paslaptis, kad keliaujant autobusais arba mikroautobusais, vienu svarbiausių iššūkių tampa klausimas,  kaip sutaupyti vietos, tačiau puiki žinia yra ta, kad jis tikrai įveikiamas. Kaip matyti, yra daug puikų patarimų, kuriuos galite išbandyti siekdami komfortiškos kelionės autobusu ar mikroautobusu, tačiau pabaigai negalime nepaminėti ir dar vieno svarbaus pastebėjimo. Atminkite, kad keliaujant tokiomis transporto priemonėmis kaip autobusai ar mikroautobusai sustojimai vyksta tik kas tam tikrą laiko tarpą, tad apdrauskite savo iš anksto ir rankiniame bagaže turėkite visus daiktus, kurių jums galbūt prireiktų.

Pasiekiami visi oro uostai

Vilniaus ir Kauno oro uostai yra išsidėstę viens nuo kito ne toli, per 100 kilometrų. Štai nuo Vilniaus iki Klaipėdos, atstumas jau siekia virš 300 kilometrų. Iki Palangos oro uosto bus šiek tiek daugiau, pridėkite apie 30 km. Todėl susirasti kas veža nuo durų iki durų yra naudinga, jei ieškote komforto.

Taip pat skaitykite: