Naudokite bakterijas ir valymo įrenginių priežiūrai

By | 2014-12-05

Naudokite bakterijas ir valymo įrenginių priežiūrai

Ne paslaptis, kad daugelis lietuvių svajoja apie savo individualų namą, bet ne visi suvokia, kad teks jį dar ir prižiūrėti. Dažnas klientas, kuris kreipiasi dėl bakterijų įsigijimo skundžiasi, kad nuotėkų valymo sistema užsikimšo, sklinda nemalonus kvapas arba sumažėjo pralaidumas. Bet nieko tokio panašaus nebūtų nutikę, jei valymo įrenginiai būti tinkamai prižiūrimi ir nuo pat sumontavimo pradžios.

Naujus namus pasistatę naujakuriai ar dėl džiugesio, ar dėl pamiršimo, negalvoja, kad nesvarbu, jog nuotėkų valymo įrenginiai yra sumontuoti nauji, prižiūrėti juos rekomenduojama ne todėl, kad norima įpiršti vieną ar kitą produktą, bet dėl to, kad gyvendami savo jaukiuose namuose, nesulauktumėte dienos, kai bus sudrumsta ramybė dėl nuotėkų sistemos nepriežiūros. Todėl bent profilaktinei priežiūrai būtina naudoti bakterijas kanalizacijai, kurios rinkoje dažniausiai taip ir yra vadinamos.

Žinoma, bakterijas kanalizacijai dar galima pavadinti ir kitaip, kaip prekybininkai sako, nuotėkų sistemos priežiūros priemonė. Bet iš esmės tai nieko nekeičia. Tokios bakterijos yra naudojamos tiek problemų sprendimui, tiek sistemų priežiūrai. Patekusios į nuotėkų sistemą kartu su nuotėkomis, bakterijos kanalizacijai pradeda skaidyti jose esančius cheminius bei organinius junginius. Tai maisto likučiai, chemija po rūbų skalbimo ar grindų plovimo, bei nuotėkos iš garažo, kur buvo plaunamas automobilis. Tokio proceso metu, prie vamzdyno sienelių neprilimpa jokie junginiai, tad neleidžia veistis blogosioms bakterijoms, kurios įsikaraliavusios pradeda duoti ir ženklą, tai yra iš pačios sistemos pradeda sklisti blogas kvapas.  Žinoma, kad pirmą kartą ar antrą užuodus kažką negero, nueisite į tualetą, vonią ar į dušo kabiną ir supilsite į nuotėkų mazgą kokios nors chemijos su kvapu. Bet toks veiksmas neišspręs atsiradusios problemos, po kokios dienos ar kelių, Jūs vėl pradėsite justi nemalonų kvapą, kol galiausiai nuspręsite kreiptis į specialistus ir paprašyti jų pagalbos.

Bet kam laukti tokio momento kai atsiranda ir užsiuodžia iš nuotėkų valymo įrenginių kvapas, kuris dažnai būna ne labai malonus, kai galima nuo pat įrenginių paleidimo ir išbandymo momento pradžios galima į sistemą supilti tam tikrą rekomenduojamą bakterijų kiekį ir ramiai sau leisti laiką iki kito profilaktinės dozės supylimo į sistemą dienos. Tinkamai prižiūrimos sistemos ne tik, kad tarnauja ilgiau už apleistas, bet ir, per savo funkcionavimo laikotarpį nepateikia nė vienos nemalonios staigmenėlės, susijusios su pačiu funkcionalumu bei kvapu. Tokiose sistemos niekada neužsikemša vamzdynas, aišku, išskyrus tuos atvejus, kai patys tuo pasistengiate, nei atsiranda nemalonūs pojūčiai atsiradus kvapui.

Taigi, naudokite bakterijas kanalizacijai profilaktinei sistemos priežiūrai ir sistema veiks ilgai kaip nauja.

Straipsnis parašytas: 2014-12-05