Lauko baseinai gamyba. Projektavimas iš plastiko.

By | 2018-09-14

Plastikiniai lauko baseinai – išmintingas pasirinkimas, renkantis gamybą

Net ir tiems, kurie kuria gyvenimą šalia ežero ar upių, norisi turėti maudymuisi pritaikytą vandens talpyklą – net ir mažytį baseiną. Ypač tokiomis lietuviškomis, vis karštėjančiomis vasaromis, kokia buvo ši. Pliuškenimasis vandenyje kada tik panorėjus kartais atgaivina labiau nei gerų ledų porcija. Plastikiniai baseinai – vienas iš pasirinkimų, svarstant apie racionaliausią variantą.

Lauko baseinų gamyba

lauko baseinai gamyba

Kodėl plastikiniai baseinai?

Kai kurių baseinų įrengimas atrodo paprastas, kitų – gerokai sudėtingesnis. Baseinas kieme – ne tik elementarus įrengimas. Jų būna pačių įvairiausių: plaukimo baseinai, mažesni baseinai – atsigaivinti pirties mėgėjams, įvairiomis masažinėmis funkcijomis praturtinti SPA baseinai. Visgi individualių namų valdose dažniausiai pastebimi būtent betoniniai arba plastikiniai lauko baseinai. Jie yra labai paklausūs dėl skirtingų priežasčių.

Nors betoniniai baseinai laikomi pačiais tvirčiausiais ir ilgaamžiškiausiais, visgi jų įrengimas sudėtingas, pareikalauja daug laiko. Plastikiniai baseinai laukui dažnai pasirenkami dėl mažesnės kainos ir galimybių juos greitai sumontuoti.

Kokybės kriterijai

Pasitaiko atvejų, kad plastikiniai lauko baseinai po kurio laiko ima keisti formą ar spalvą. Taip nutinka dėl to, kad plastikas plastikui nelygu. Patikimi lauko baseinų gamintojai naudoja tik sertifikuotas, kokybiškas medžiagas.

Jeigu kalbant apie kokybę, rinkoje ypač vertinami iš polipropileno – Buksvarus.lt plastikinių lauko baseinų gamyba. Jų gamybos proceso metu lakštai virinami specialiomis technologijomis. Ši technologija – viena iš naujausių ir labiausiai plintančių. Šiuo būdu pagaminti baseinai ne tik nedaro jokios žalos žmogaus sveikatai, bet ir ilgai tarnauja. Be minėtų savybių, tokių baseinų kaina, lyginant su betoniniais ar baseinais iš stiklo pluošto, tikrai „nesikandžioja“.

Priežiūra – būtinas dalykas

Dar vienas plastikinių baseinų išskirtinumas – jie gali būti įrengiami ne tik lauke, bet ir bet kuriame būste ar komercinėse patalpose. Baseino formą ir aukštį galima derinti tiek prie asmeninių poreikių, tiek prie kraštovaizdžio: tai gali būti širdies, gėlės, trikampio ar net žmogaus silueto formos baseinas. Šios srities profesionalai geba įgyvendinti net ir visiškai netradicinius sprendimus. Be to, tokie baseinai kai kuriais atvejais gali būti pristatomi ir tiesiai į namus.

Nesvarbu kokį variantą pasirinktume, visais atvejais itin svarbu nuolatos rūpintis baseino priežiūra. Maudynių entuziastams teks mažiausiai kelis kartus per mėnesį matuoti vandens pH bei Cl lygius, pasirūpinti reguliavimu, plauti filtrą, atsikratyti susikaupusių šiukšlių. Niekada nederėtų pamiršti ir baseinų dugno ar sienų švarinimo.