Kur geriau vykti Baltijos Jūra?

By | 2014-09-17

Kur geriau vykti Baltijos Jūra?

Keltai į Vokietiją ir Švediją iš Klaipėdos
Daugeliui įprasta keliauti lėktuvu, autobusu ar automobiliu. Rečiau keliaujama traukiniu, o ne retai pamirštama apie dar vieną puikų būdą – plaukimą keltu. Lietuvoje tokios kelionės išpopuliarėjo tuomet, kai didžioji dalis emigrantų pradėjo ieškoti darbo Vokietijoje ir Švedijoje. Ne išimtis ir turistai, kurie trokšta naujų įspūdžių. Kasdien išplaukia keltai į Vokietiją ir Švediją iš Klaipėdos uosto, todėl rasti tinkamą kelionei datą nėra sudėtinga.

Taigi, kur geriau vykti?
Maršrutai organizuojami atsižvelgiant į keleivių poreikius. Vokietija labai populiari ne tik tarp darbo ieškančiųjų, bet ir tarp turistų. Iš Klaipėdos uosto išplaukia keltai į Kylį. Kelionė trunka apie 21 valandą, tačiau įvairios pramogos ir jaukiai įkurtos poilsiui skirtos zonos leis mėgautis plaukimu. Ne mažiau populiari kryptis iš Klaipėdos į Švedijos uostą – Karlshamną. Šiuo maršrutu keleiviai plauks apie 14 valandų.
Visiems keliaujantiems aktuali kaina. Bilietai į keltą kainuoja įvairiai, nes daug kas priklauso ne tik nuo pasirinktos datos, bet ir kelto. Taip pat svarbu kokių patogumų tikitės. Pasirinkti keltai į Vokietiją ir Švediją iš Klaipėdos išplaukia beveik visomis savaitės dienomis, tereikia išsirinkti pigiausią pasiūlymą. Plaukiantys darbo reikalais įprastai pasirenka sėdimas vietas salone, o mėgstantys komfortą ar turistai įprastai renkasi kajutes. Jos skirstomos pagal patogumus. Pigesni bilietai bus apgyvendinimui C ar B klasės deniuose esančiose kajutėse be lango, o kajutės su langu brangesnės. Taip pat galima rinktis kokį vaizdą norima matyti per jį: į jūrą ar į denį. Šios kajutės yra A klasės deniuose. Kiti patogumai priklauso nuo kelto ir priskiriamos klasės.
Gera žinia visiems, kurie mėgsta su savimi pasiimti kuo daugiau įvairių daiktų, nes plaukiant keltu bagažas neribojamas. Kai kurios papildomos paslaugos, pavyzdžiui, automobilis ar naminis gyvūnas, yra apmokestinamos papildomai. Apie taikomas kainas galima sužinoti kelto bilietais prekiaujančiose vietose. Taupantys žino, kad įsigyti kelionę pigiau įmanoma. Tai galima padaryti perkant bilietus iš anksto. Nors kartais rengiamos įvairios akcijos skirtos parduoti bilietus pigiau, tačiau ne visuomet galima jas rasti, todėl verčiau kelione rūpintis likus keliems mėnesiams iki išplaukimo datos. Be to, pirkite juos internetu. Tai leis sutaupyti daugiau pinigų.
Atrasti naujas galimybes pigiai keliauti gali kiekvienas norintis. Plaukimas keltu yra komfortiška ir pigi kelionė, kuri turi daug privalumų. Tai nauji įspūdžiai ir galimybė pamatyti daugybę gražių gamtos vaizdų, kitų šalių miestus ir miestelius.

Pasidomėkite:

Straipsnis patalpintas nesunkiai: 2014-09-17