Kokios asociacijos vien tik išgirdus pavadinimą?

By | 2014-09-17

Kokios asociacijos vien tik išgirdus pavadinimą?

Karališkasis Madridas kviečia visus

Apie Madridą, matyt, per daug kalbėti nereikia. Užtenka pridurti tik tai, kad skrydžių iš Lietuvos čia netrūksta. Beje, jie dažniausiai būna pakankamai pigūs, o kantriausi ir gudriausi šį Ispanijos miestą geba pasiekti už pakankamai nedidelę lėktuvo bilieto kainą.

Ispanija nėra maža šalis. Joje tikrai yra ką pamatyti ir nuveikti, bet žmonės vis vien svajoja išvysti Karališkąjį Madridą. Žinoma, kad viena priežastis yra pakankamai elementari. Vienas geriausių pasaulio futbolo klubų šiame mieste yra įsikūręs, o atsidurti futbolo stadione, kai žaidžia didieji futbolo grandai, nori daugelis.

Suprantama, kad tik pigus lėktuvo bilietas leis jas pamatyti, nes įėjimas į stadioną kainuoja. Nors žmonės ne vien tik dėl futbolo keliauja čia. Barcelona yra velniškai gražus miestas. Deja, jis turi vieną minusą – labai daug turistų. Madride situacija yra šiek tiek kitokia. Jų srautai čia mažesni, o tai labai gerai, nes tada galima susipažinti su autentiška Ispanijos kultūra.

O su ja pažintį protingiausia yra pradėti nuo naktinio gyvenimo. Ispanai į lovas vakarais tikrai neskuba, net labai svarbius darbus mėgsta atidėti kitai dienai, o vakarais Madrido gatvės sulaukia krūvos vietinių, kurie mėgaujasi maistu, gėrimais, gera kompanija, koncertais bei kitomis pramogomis. Atrodo, kad miestas velniškai didelis, bet visi čia faktiškai pažįstami, o šypsenos iš veidų neprapuola iki ankstyvo ryto.

Tingus rytas – palankiausias metas, kuris gali būti skirtas miesto pažinimui. Saldus ispaniškos kavos puodelis padeda plačiai atmerkti akis ir pasinerti į miesto džiungles. Nepraleiskite garsaus Prado bei Karalienės Sofijos meno muziejų. Viena įstaiga garsi XVIII a. paveikslų kolekcija, kitoje vietoje susidursite su XIX ir XX a. palikimu bei šiuolaikiniu menu. Tada galima užsukti ir į Karališkuosius Madrido rūmus, po jų į milžinišką parką, kuris yra pačiame miesto centre. Eidami gatve pakelkite akis į viršų, Madrido architektūra yra pakankamai stulbinanti.

Žinoma, kad ne visi žmonės mėgsta vaikščioti po įžymias ar turistines miesto erdves. Ne bėda čia gausu visokio plaukų parduotuvių, užkandinių bei barų, kur galima smagiai praleisti laiką. Madridas – gyvybingas, pakankamai dinamiškas miestas. Jame veiklos užtenka visiems. Akivaizdu, kad šį miestą reikia aplankyti, į jį ir sugrįžti – malonu.

Pigūs skrydžiai.

Aviabilietai.

Pigiausi aviabilietai.