Ko negali pasiūlyti mažesnių miestelių vairavimo mokyklos

By | 2016-05-03

Ko negali pasiūlyti mažesnių miestelių vairavimo mokyklos. Miestiečiams dažnai kyla klausimas: ko dažniausiai negali pasiūlyti mažesniuose miesteliuose veikiančios vairavimo mokyklos?

Ko negali pasiūlyti

Vairavimo mokyklų paskirtis yra labai reikšminga, tad nieko keista, kad būtent jų galime rasti tiek didmiesčiuose, (vairavimo mokyklos Kaune ir Klaipėdoje, Vilniuje, Šiauliuose), tiek mažesniuose miesteliuose (Plungė, Radviliškis, Zarasai ir pan.). Vis dėlto, nesunku pastebėti, kad vairavimo mokyklos, kurios  veikia mažesniuose  miesteliuose,  dažniausiai negali pasiūlyti tam tikrų dalykų, kuriuos siūlo vairavimo mokyklos Kaune  ir Klaipėdoje ar kituose dideliuose šalies miestuose.  Kas tai?

KET bilietai ir testai

Kelių eismo taisykles – KET privalo žinoti ir mokėti pritaikyti kaip eismo dalyvis kiekvienas būsimas vairuotojas. Papildomi KET užsiėmimai yra naudingi abejojantiems savo jėgomis, kuriems sudėtinga perprasti taisyklių taikymo principus praktikoje. Manoket.lt KET bilietai padeda pasiruošti papildomai kiekvienam norinčiam kelių eismo taisykles išmokti puikiai. Papildomi KET testai Manoket.lt platformoje suteikia daugiau žinių nei galima gauti vairavimo kursų metu. Todėl specialistai neabejoja, kad papildomas susipažinimas su KET pritaikymu veda prie puikių rezultatų – sėkmingai išlaikytų teorijos egzaminų.

Dovanų kuponas

Kuomet norime įsigyti prekių ar paslaugų,  neretai renkamės ne konkretų produktą ar paslaugą, o dovanų kuponą. Pastarasis ypač praverčia tuo atveju, jei norite, kad prekė ar paslauga atitektų kitam žmogui, tačiau nežinote, kokių prekių ar paslaugų jam iš tiesų reikės. Dovanų kuponai yra neatsiejami ir nuo vairavimo mokyklų, tačiau, jei pasidomėsime dar labiau, pamatysime, jog mažesniuose miesteliuose veikiančios vairavimo mokyklos paprastai nesiūlo galimybės įsigyti dovanų kuponą.

Skiriama mažiau arba visai neskiriama dėmesio saugiam eismui

Saugus eismas –  svarbi mūsų kasdienybės dalis, nes tik  jam esant galima išvengti skaudžių nelaimių. Ir nors tai pavyks pasiekti priklauso nuo visų eismo dalyvių, dėmesį verta atkreipti į tai, jog tam tikros institucijos saugaus eismo klausimai skiria kur  kas daugiau dėmesio nei kitos.  Vairavimo mokyklos taip pat skiria dėmesio saugiam eismui, o tai yra daroma akcijų, iniciatyvų, konkursų forma. Vis dėlto, jei lyginsime vairavimo mokyklas, esančias didmiesčiuose ir vairavimo mokyklas mažesniuose miesteliuose, pamatysime, kad pastarosios saugaus eismo klausimui skiria kur kas mažiau dėmesio.

Nevykdomi specializuoti mokymai

Dar vienas dalykas, kurio, dažniausiai taip pat negali pasiūlyti mažesniuose miesteliuose esančios vairavimo mokyklos, yra specializuoti mokymai. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad didžiausiuose miestuose esančios vairavimo mokyklos siūlo ne tik platų paslaugų asortimentą, bet ir galimybę rinktis specializuotus  mokymus (mokymai praradusiems teisę vairuoti, mokymai apie narkotikų ir alkoholio žalą ir pan.), tuo tarpu tokio pobūdžio mokymai mažesniuose šalies miesteliuose yra retenybė.

Rečiau renkamos grupės

Dar vienas skirtumas tarp didmiesčio ir mažesnių miestų vairavimo mokyklų yra tas, kad mažesniuose miesteliuose veikiančios vairavimo mokyklos mokinių grupes renka rečiau, tuo tarpu didžiausių šalies miestų vairavimo mokyklose mokinių grupės yra sudaromos kas 2 – 3 savaitės.

Mažiau lankstus pamokų grafikas

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad mažesniuose miesteliuose esančios vairavimo mokyklos paprastai negali pasiūlyti tokio lankstaus pamokų  grafiko, kokį siūlo didmiesčiuose esančios vairavimo mokyklos.

Geriausia vairavimo mokykla Vilniuje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *