Keliaujantiems po Lietuvą patraukli ir Šventoji

By | 2014-12-16

Keliaujantiems po Lietuvą patraukli ir Šventoji
Šventoji įsikūrusi prie pat nuostabiosios Baltijos jūros. Vis dažniau šį kurortą pasirenka tie, kurie ieško ramaus poilsio gamtos apsuptyje. Tai puiki vieta atostogoms. Tam, kad jos sklandžiai praeitų reikia pasirūpinti apgyvendinimu. Siūloma nuoma Šventojoje leidžia rinktis iš įvairių pasiūlymų, todėl kiekvienas ieškantis ras tinkamą vietą apsistoti ir pailsėti.
Tinkamiausias laikas atostogoms – vasara. Norint atvykti į Šventąją liepos ar rugpjūčio mėnesį teks nuoma rūpintis gerokai anksčiau, nes tuo metu yra didelis užimtumas. Taip pat ir kainos būna didesnės, tačiau norint gražaus ir šilto oro tenka daugiau sumokėti. Pradėję nuomos paiešką randame daug įvairių pasiūlymų. Poilsiautojams siūloma nakvynė viešbučiuose ar svečių namuose. Taip pat daugybė poilsiautojų apsistoja butuose, kambariuose ar poilsio nameliuose. Galima rinktis ir vilas, apartamentus ar kotedžus. Kaip matome pasirinkimas pakankamas, kad pasirinkti tai, kas mums tiks.
Norint nesuklysti su nuoma galima išgirsti įvairių pasiūlymų. Vienas iš pagrindinių – nuomotis tik iš patikimų nuomotojų. Taip yra dėl to, kad nuoma Šventojoje ne visuomet bus geras pasirinkimas, jei rinksitės šias paslaugas iš nepatikimų žmonių, todėl rekomenduojama nuomoti pasirinktą kambarį, namą ar apartamentus per internete esančias nuomos svetainių sistemas. Taip būsite garantuoti dėl to, kad avansas nepradings, o atvykus tikrai bus kur apsistoti.
Kitas populiarus patarimas, kuris padeda sutaupyti. Tai atostogų datos pasirinkimas kitu laiku, nei liepos ar rugpjūčio mėnesiais. Daugelis renkasi atostogas pajūryje rugsėjo ar birželio mėnesiais. Žinoma, kad ne visuomet pasitaiko itin geri orai, tačiau, kad turizmo sezono metu bus ypatingai geras oras garantijų taip pat nėra, nors tikimybė ir didesnė. Taupantys dažnai ieško pigios nuomos. Galima rasti siūlomus butus ar kambarius. Kainos įprastai būna nuo keliasdešimt litų, todėl norintiems pigaus apgyvendinimo toks pasiūlymas itin tinkamas. Tereikia paieškoti ir tikrai rasite ne vien tik prabangius apartamentus, kurie kainuoja kelis šimtus litų už nakvynę.
Daugelis teikia pirmumą tai vietai, kurioje apsistojus neteks ilgai eiti iki paplūdimio. Įprastai čia apsigyventi kainuos brangiau, tačiau gyvensite arčiau jūros. O galbūt mėgstate daug vaikščioti, todėl jums verčiau rinktis pigesnę nakvynės vietą, kuri bus tolėliau nuo paplūdimio? Visuomet reikia įvertinti finansines galimybes ir norus.
Atvykus poilsiauti į Šventąją jūsų laukia gražūs paplūdimiai, pušynai, Baltijos jūra ir rami aplinka. Tai puiki vieta atostogoms tiek vienišiems, tiek ir su šeima atvykusiems. Kiekvienas ras tinkamą vietą apsistoti ir puikiai praleis laiką.

Taip pat skaitykite:

Straipsnis parašytas: 2014-12-16