Kaitlentės su įmontuotu centre gartraukiu

By | 2019-11-18

Kaitlentės. Patogumų virtuvėje niekada nebus per daug. Tai gali patvirtinti vartotojai, kurie atsisako pusryčių, pietų ar vakarienės restoranuose ir jį mieliau gaminasi patys. Kas gali pagaminti skaniau, nei mes patys – šefai?! Todėl kiekvienas pagalbininkas virtuvėje privalo būti “įdarbintas”, kad atliktų svarbias funkcijas ir palengvintų gamybos procesą. Neatsiejama maisto gaminimo dalis yra ir kaitlentė, kuri turi itin “protingą” gartraukį. Jis yra montuojamas prietaiso centre ir ypač palengvina maisto gamybą.

Kaitlentės

Praktiškos ir šiuolaikiškos kaitlentės ieškantys vartotojai turėtų suklusti. Jų patogumui gaminant maistą ir praktiškam naudojimui, kaitlenčių gamintojas Elica yra sukūręs itin patrauklų bei visus šiuolaikiškus standartus atitinkantį kaitlenčių modelį – NIKOLATESLA.

Kaitlentė su centre įmontuotu gartraukiu

kaitlentės nikolatesla

Pradžioje gali atrodyti, kad kaitlenčių, kaip ir kitų prietaisų išradinėti nebereikia. Tačiau “Elica”, savo pasiūlymu vartotojams nustebino net ir visko mačiusius. Išskirtinis dizainas ir lyg NASA laboratorijoje sukurtas prietaisas maisto gaminimo mėgėjus paverčia tikrais virtuvės šefais. Šio unikalaus pagalbininko gamybai buvo panaudotos visos aukščiausios kokybės medžiagos, kurios gamintojams leido kaitlentėje sumontuoti ir gartraukį. Tai ne tik unikalus sprendimas lyg prietaisas būtų gamintas tik parodai, bet ir itin praktiškas pagalbininkas virtuvėje, kuris turi visus indukcinės kaitlentės privalumus.

 •  A+ energijos klasė – atpažįsta puodo dugną, todėl kaista tik plotas po juo;
 • Galima naudoti didelius puodus – kaitlentė prisitaiko prie puodo dydžio;
 • Paprastas naudojimas ir valymas – paviršius nepritraukia nešvarumų gaminimo metu, lengvai nusivalo;
 • Gartraukis yra sumontuotas centre – naujausių technologijų sprendimas;
 • Maisto gamintojui suteikiama unikali galimybė koncentruotis tik į gaminimo procesą. Tuo pasirūpins gartraukis;
 • Gartraukis prisitaiko prie gaminimo proceso specifikos. Žinome, kad gaminant maistą atsiranda garai. Priklausomai nuo gaminamo maisto rūšies bei kiekio, garų kiekis išsiskiria skirtingas. NIKOLATESLA kaitlentės gartraukis automatiškai reaguoja į garų kiekį, todėl padidina arba sumažina jų įtraukimo mechanizmą. Taip sutaupoma energija ir maisto gamintojo laikas;
 • Gartraukiai, kurie pagaminti iš naujos kartos keramikos yra lengvai prižiūrimi per viršutinę konstrukcijos dalį. Turi riebalų sulaikymo tinklelį ir filtrą;
 • Skirtingi gartraukio režimai leidžia reguliuoti įtraukiamo oro kiekį per valandą 420–625 m³;
 • Specialistai tvirtina, kad gartraukio skleidžiamas garsas yra nedidelis (55–65 dB), todėl kabančius ir tik vietą užimančius bei “burzgiančius” galima pamiršti visam laikui;
 • Kaitlenčių priedai leidžia praplėsti ir montavimo galimybes, todėl realizuosite bet kokius techninius poreikius;
 • Galima rinktis papildomas kaitinimo zonas.

Naudinga žinoti

Lyginant indukcines kaitlentes NIKOLATESLA su įprastomis elektrinėmis naudinga žinoti ir energetinius skirtumus. Elektrinės viryklės energiniai nuostoliai siekia net 50%, kai NIKOLATESLA vos 5%.

Maisto gaminimo metu, nenaudojamas kaitlentės paviršius visada išlieka šaltas, todėl saugumas virtuvėje bus dar didesnis apsaugant tiek vaikus, tiek aplinkinius.

Nustokite ieškoti, pradėkite atrasti – “Elica”.