Kaip pasirinkti tinkamiausias apsisaugojimo priemones

By | 2016-02-23

Kaip pasirinkti tinkamiausias apsisaugojimo priemones

Prezervatyvai yra pati geriausia apsisaugojimo priemonė ne tik nuo neplanuoto nėštumo, tačiau tuo pačiu ir lytiškai plintančių ligų. Jeigu svarstote įvairias apsaugos alternatyvas – siūlome pasirinkti pačią geriausią, kuri neabejotinai yra sargiai. Platus pastarųjų pasirinkimas taip pat garantuoja, kad žmonės nesunkiai atras tai, kas jiems labiausiai tinka, patenkina individualius poreikius. Contex Long Love – puikūs prezervatyvai, kurie dažnai pristatomi kaip ypač saugūs, gana nebrangūs ir labai ploni, taigi seksas su jais bus tikras malonumas.

Contex Long Love – vienas geriausių egzistuojančių pasirinkimų tiems, kurie nori mėgautis meile. Visgi, egzistuoja plati sargių pasiūla, tad siūlome įvertinti galimybes ir pasirinkti tuos, kurie jums tinka pagal poreikius ir galimybes.

  1. Skiriasi prezervatyvų storumas. Kai kurios poros teigia, kad sargiai trukdo pasiekti orgazmą, tokiu atveju reikia pasirinkti ypač plonus prezervatyvus, kurių beveik nesijaučia. Galite būti ramus – ypač ploni tikrai nėra labai blogos kokybės.
  2. Žinoma, skiriasi ir jų dydis, o tinkamiausio dydžio pasirinkimas yra labai svarbus faktorius. Įdomu tai, kad dažniausiai prezervatyvai plyšta ne tuomet, kai pasirenkamas per mažas dydis, tačiau įsigijus per didelius prezervatyvus. Internete atrasite lentelę, kuri Jums padės nuspręsti, kokio dydžiai sargiai jums tinkami. Būtinai į tai atsižvelkite ir tuomet Jūsų seksas bus saugus.
  3. Prezervatyvai gali turėti ir papildomą malonumo funkciją, kuri suteikiama tiek vyrams, tiek moterims. Jeigu norite naujų pojūčių – tokiu atveju išbandykite šio tipo apsaugos priemones.
  4. Sargiai gali varijuoti ir savo spalvomis bei kvapais. Plati pasiūla užtikrina, kad kiekvienas atras tai, kas jam labiausiai tinka. Kvepiantis prezervatyvas – puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta oralinį seksą.
  5. Prezervatyvai skiriasi savo kaina. Tai yra viena iš tų prekių, kuriai taupyti tikrai nerekomenduojame, kadangi neigiamas rezultato pasekmes puikiai žinote.
  6. Prezervatyvai gali būti pagaminti iškart su lubrikantais. Jie puikiai tinka ne tik homoseksualioms poroms, tačiau ir moterims, kurios sunkiai susijaudina.

Contex Long Love – puikus pasirinkimas trokštantiems išskirtinės meilės. Prezervatyvai – patikimiausia, kokybiškiausia ir geriausia apsaugos priemonė, kokią tik šiuo metu galima pasirinkti.