Geriausiai išsaugantys šilumą langai – plastikiniai

By | 2015-01-27

Geriausiai išsaugantys šilumą langai – plastikiniai

Svarstant atsinaujinti ar statant savo gyvenamąją vietą „nuo nulio“ iškila dilema ką ir kokius langus pasirinkus, ar įsigyti ekonomiškus plastikinius, ar brangius bet jaukius medinius ar išvis nusipirkti patikimus ir ilgaamžius aliumininius langus. Atsakymo beieškant siūlome susipažinti su plastikiniais langais.

Šio lango rėmas atlieka pagrindinį vaidmenį, užtikrina efektyvią šilumos izoliaciją. Plastikiniai langai aplenkia medinius ir iš aliuminio pagamintus langus kainos ir kokybės požiūriu. Jie pasireiškia geresnėmis šilumos laidumo savybėmis taip pat jie gali sumažinti šildymo kaštus.

Plastikiniai-langai-klaipeda

Šie aukštos kokybės langai reikalauja tik minimalių priežiūros savybių. Mediniai langai turi būti perdažomi ir perstiklinami kas kelerius metus. Plastikiniai langai turi lygų apkaustų paviršių, kurį pakanka nuvalyti paprasta šluoste. Plastikas yra itin atsparus aplinkos veiksmams, saulės spinduliams, temperatūros svyravimams. Kitaip nei mediniai langai, plastikiniai turi labai ilgą gyvavimo laikotarpį. Žvelgiant į ilgą plastikinių langų gyvavimo laiką, tai yra šauni ilgametė investicija, turinti išliekamąją naudą. Plastikiniai langai yra gaminami iš poli vinilo chlorido (PVC). Tai reiškia, kad jų niekada nereikės šlifuoti ar perdažyti. Taip pat jie yra visiškai atsparūs įbrėžimams. Priklausomai nuo kokybės, jūsų nauji plastikiniai langai atlaikys laiko išbandymą. Jie neišbluks ir puikiai atrodys dar daug metų.

Plastikiniai langai turi ryškų kainos pranašumą tiek nuo įsigijimo, tiek naudojimo laikotarpiu. Mediniai langai yra 25 nuošimčiais brangesni už PVC langus, o 40 procentų brangesni aliuminio langai yra brangiausias pasirinkimas iš siūlomų pasirinkimų. Kadangi plastikiniai langai reikalauja itin minimalių priežiūros žinių, o jų šilumos saugojimo bruožai nekinta visą naudojimo laikotarpį, taip Jūs taupote savo išlaidas ne tik įsigydami tokius langus, bet ir visą jų eksploatavimo laiką.

Plastikiniai langai yra ekologiški. Šie langai yra visiškai perdirbami. Be perdirbimo galimybių PVC gamyba turi labai žemą taršos klasę. Geriausi profiliai gaminami be švino. Renkantis langus būtinai reikalaukite sertifikatų, kad Jums siūlomi langų profiliai neturi turėti savyje švino.

Plastikinius langus lengva kombinuoti prie interjero dizaino sprendimų. Juos galima laminuoti keleriopomis medžio imitacijomis, taip pat juos galima perdažyti į jums patinkančią spalva arba dengti aliuminio dangteliais, kurie taip pat gali būti perdažomi įvairiausiomis spalvų gamomis. Tiek vidų tiek išorę galima laminuoti ar dažyti įvairiausiomis spalvomis. Plastikinių langų galima susirasti įvairių stilių, formų, dydžių ir spalvų. Jus kaip klientą iš esmės gali riboti tik jūsų laki fantazija.

Plastikiniai langai daug ilgiau atlieka savo pareigas už medinius, o jų gamybos metu sunaudojama itin mažai energijos. Todėl tokie langai prisideda prie energijos taupymo ne tik Jūsų namuose, bet ir gamybos procese.