Fizinio asmens bankrotas – kainos

By | 2021-04-15

Fizinio asmens bankrotas. Susidūrus su didelėmis finansinėmis problemomis, asmeninis bankrotas gali atrodyti geriausia išeitimi. Vis dėlto verta atsisėsti ir atidžiai paskaičiuoti, ar šis procesas tikrai apsimoka – jis taip pat gali nemažai kainuoti. Žinoma, pasakyti, kiek tiksliai kainuoja fizinis bankrotas neįmanoma, nes viskas priklauso nuo individualių aplinkybių, skolų ir dokumentų kiekio. Vis dėlto preliminariai sumą galima įvertinti. O lyginant su užsienio šalimis, reikia prisiminti, kad bankrotas Lietuvoje kainuos pigiau – nereikės versti ir tvirtinti dokumentų, samdyti vertėjo teismo procesui, vykti į bylos nagrinėjimą.

Fizinio asmens bankrotas

fizinio asmens bankrotas

Pareiškimo dėl fizinio asmens bankroto iškėlimo kaina

Šio pareiškimo paruošimas ir dokumentų surinkimas bei informacijos teikimas teismui kainuoja apie tūkstantį eurų. Žinoma, teoriškai asmuo gali viskuo rūpinti savarankiškai, tačiau tai gali būti sudėtinga, ypač jei skolų yra daug, o dokumentų trūksta.

Naudinga pasidomėti:

Taip pat teisinio išsilavinimo neturinčiam asmeniui gali būti sudėtinga suvokti visus reikalavimus, kuriuos numato Fizinių asmenų bankroto įstatymas ir teisiniu procesu susiję teisės aktai. Atsižvelgiant į tai, teisinė pagalba šioje srityje apsimoka – su profesionalių teisininkų konsultacijomis visas procesas vyksta greičiau ir efektyviau, o tai leidžia sumažinti paties proceso išlaidas ir greičiau pasiekti rezultatą – paskelbti asmeninį bankrotą.

Fizinio asmens bankroto proceso administravimas

Fizinioasmensbankrotas.info teisinė pagalba yra siūloma ir viso fizinio asmens bankroto proceso metu. Skiriami tarsi du proceso etapai, kurių pirmasis – iki mokumo atstatymo plano vykdymo. Šiame etape reikia įgyvendinti pradinius asmeninio bankroto uždavinius, pateikti ir patikrinti informaciją apie skolas, atlikti vertinimą, parengti mokumo atkūrimo planą. Pagalba šiose procedūrose bankroto siekiančiam asmeniui kainuoja nuo 400 eurų. Galutinė kaina taip pat priklauso nuo skolų ir dokumentų kiekio bei aplinkybių.

Kitas etapas – procesas po mokumo atkūrimo plano patvirtinimo. Teismui patvirtinus šį planą, fizinio asmens bankrotas dar nėra įvykęs, nes reikia visą planą įgyvendinti. Išlaidas sudaro pusmetinių ataskaitų rengimas, kreditorių susirinkimų šaukimas ir vykdymas, mokumo atkūrimo plano vykdymo priežiūra, teisinės konsultacijos. Vidutiniškai visas šis procesas kainuoja nuo 75 eurų per mėnesį.

Kitos su asmeniniu bankrotu susijusios išlaidos

Fizinio bankroto siekiantis asmuo taip pat turi kiekvieną mėnesį būtinąsias išlaidas viršijančią pajamų sumą, kuri apima darbo užmokestį, pensiją, dovanas, individualios veiklos pajamas ir kt., pervesti į depozitinę sąskaitą.

Šios lėšos nėra tiesiogiai susijusios su turimais įsiskolinimais ar jų dydžiu. Pervestos lėšos yra paskirstomos kreditorių įmokoms, bankroto proceso ir bankroto administratoriaus užmokesčiui padengti. Kiek tokių lėšų bankrutuojantis asmuo perveda – priklauso nuo teismo nustatytų būtinųjų išlaidų ir pajamų santykio.

UAB “Centrinis bankroto biuras LT”

Įmonės kodas: 303017171

Adresas: A.Vivulskio g. 7-414, LT-03162 Vilnius

Atsiskaitomoji sąskaita: LT957300010141900325 (AB “Swedbank”).

Dirbame visoje LIETUVOJE

Bankroto administratoriaus konsultacijos tik su išankstine registracija

Tel. +37064511169 (taip pat galima pasiskambinti ir Viberunnamed programėle nr. +37060086100 )

El. paštascentrinisbankrotobiuras@gmail.com

Zzona.lt