Dar neapsisprendusioms. Informacija dėl krūtų didinimo implantais

By | 2019-08-19

Dar neapsisprendusioms. Nors, plastikos chirurgai, 20-30 metų moterų grupę įvardija kaip dažniausiai pasirenkančią tokią paslaugą. Krūtų didinimo implantais operaciją yra naudinga kruopščiai aptarti, susipažinti ir apsispręsti šimtu procentų.

Dar neapsisprendusioms

krūtų didinimas implantais

Plastikos chirurgai pažymi, kad moterų grupės atstovės, kurioms sukako 20-30 metų nėra patenkintos savo krūtinės dydžiu ar asimetrija labiau. Jų pozicija yra suprantama, komentuoja plastikos chirurgai, tačiau nerekomenduoja skubėti. Kiekviena moteris privalo suvokti, kad vis dar bręstantis kūnas keičia ne tik kūno formas, bet tame tarpe ir krūtis. Taip, vienos moterys subręsta gan anksti, tačiau, net ir joms nerekomenduojama planuoti krūtų didinimo operacijos brendimo laikotarpiu. Sprendimas operuotis privalo būti pilnai suvokiamas ir konkretus. Todėl, visų pacienčių, kurios mano, jog nori pasididinti krūtinę laukia pokalbis su chirurgu. Kiekvienas krūtinės didinimo operacijos norinčios moters laukia klausimai ir tik po atsakymų bus pateiktas specialistų pasiūlymas.

Moters kūnas nėra objektas, kurį norisi pjaustyti, didinti ar mažinti net ir tada, kai šito prašo moterys. Kiekvienas sprendimas privalo būti apsvarstytas pacientės ir 100 procentų patvirtintas.

Naudinga žinoti

Apsispręsti pasididinti krūtinę implantais nėra sudėtinga, teigia plastikos chirurgai, svarbiau suvokti patį operacijos procesą bei eigą. Kiekviena operacija veda prie tikslo, mini chirurgai, todėl su visa eiga yra supažindinami ir pacientės.

  • Dar neapsisprendusioms moterims yra pateikiamos galimybės bei visa informacija apie operaciją, bei jos eigą, pasekmes ir rezultatus;
  • Krūtinės didinimas ir dydis yra svarbus apsisprendimas. Net ir geriausi chirurgai nerekomenduoja didelio šuolio nuo mažesnės krūtinės didinimo į milžinišką. Didinimo planas yra aptariamas su chirurgu ir tobulinamas bei patvirtinamas bendrai;
  • Moterys privalo perprasti visą krūtinės didinimo operacijos eigą, kuo chirurgai ir nori supažindinti.

30-40 metų – geriausi

Pasak plastikos chirurgų, šios grupės moterys yra labiausiai pasitikinčios savimi. Todėl, įvertinusios savo poreikius, pasiūlytą klinikos kainą, renkasi pasididinti ar pokoreguoti krūtis implantais – Plastikoschirurgai.lt.

Mažą krūtinę, moterys gali turėti nuo mažens, dėl tam tikrų įgimtų ydų, operacija gali būti vienintele išeitimi didinant arba bandant grąžinti krūtų asimetriją. Ne išimtis ir moterys po gimdymo ir vaikų maitinimo. Šie procesai taip pat keičia moterų krūtis, todėl chirurginės gydymo operacijos yra kone geriausia išeitis kiekvienai mamytei ir mylimai moteriai.

Dar neapsisprendusioms moterims, kurios kompleksuoja, mano, kad joms yra reikalinga plastikos chirurgų pagalba, gali kreiptis į Plastikoschirurgai.lt. Chirurgai, išklausę pacienčių pageidavimus ir išanalizavę poreikius pateiks geriausią pasiūlymą kūno formų – krūtų didinimui.

Krūtų didinimas implantais – Plastikoschirurgai.lt