Danija, tai ne batų parduotuvė Lietuvoje

By | 2014-09-17

Danija, tai ne batų parduotuvė Lietuvoje

Pažinkime linksmąją šalį – Daniją

Apie Daniją kalbėti daug ir nuobodžiai galima pakankamai ilgai. Šalis turi savo istoriją bei papročius. Danijoje gyventi – gerai, o čia apsilankyti tiesiog būtina.

Šiais laikais tai padaryti nėra sudėtinga. Pigus lėktuvo bilietas ir iš Lietuvos lėktuvas greičiausiai nusileis Kopenhagos oro uoste. Pažintį su kiekviena šalimi dera pradėti nuo jos sostinės.

Kopenhaga – pakankamai jauki vieta. Danai – tolerantiški žmonės, jie mėgsta dviračius, smagiai leisti laiką su draugais baruose, garsiai šūkauti, kai vyksta futbolo varžybos ar siausti skirtinguose koncertuose. Stoviniuoti ilgai prie žymiosios undinėlės verta, nors tai populiari turistinė vieta, bet ji turi savo istoriją. Iki šių nenuoramos skulptūrą ir pavogti sugeba. Žinoma, tai veikia kaip puiki reklama miestui, o turėti nuotrauką su labiausiai geidžiamu ir dažnai nukniaukiamu meno kūriniu – smagu.

Gal mėgstate žvejoti? Ne paslaptis, kad Danijoje pakankamai dideli laimikiai kimba. Nėra labai sudėtinga susiorganizuoti su puikia draugų kompaniją šią pramogą. Infrastruktūra šiam malonumui puikiai pritaikyta, o patyrę gidai žvejai, visada išduos kur didžiausios žuvys kimba. O gal mėgstate golfą? Mūsų krašte ši sporto šaka nėra tokia jau populiari, o Danijos klimatas ir kraštovaizdis puikiai tinka šiam sportui. Po žvejybos savo rankų taiklumą galima išbandyti ir golfo aikštyne. Smagi popietė garantuota.

Danija – ne tik laiminga šalis, bet ir pakankamai saugus kraštas. Čia nusikalstamumo lygis nėra aukštas, tad savo atostogas galima leisti su vaikais. O jie tikrai Legolandą aplankyti svajoja. Per daug apie jį kalbėti prasmės nėra. Mums visiems vaikystėje teko su Lego pažaisti, o kai savo akimis pamatai, kad šių kaladėlių galimybės yra neribotos, lieki be amo.

Vasaras danai, suprantama, kad leidžia prie jūros. Paplūdimiai tvarkingi, o daugelis žmonių nebijo ir visiškai nuogi degintis. Norite tobulo įdegio? Atvykite čia, niekas dėmesio į jus nekreips, o kūno oda nusidažys maloniai bronzine spalva. Lietuvos pajūriuose tokios laisvės iki šių dienų nėra.

Kuo dar gali žavėti Danija? Žinoma, kad dviračiais, savo minimalistiniu dizainu, čia galėsite nedidelėse parduotuvėse įsigyti jaunų talentų darbų. Jie nėra brangūs, tereikia paieškoti. Alaus mėgėjai galės užsukti ir į Carlsberg daryklą. Vienas žinomiausių alaus vardų verdamas čia.

Danija – tobula šalis, kuris tinka nepakartojamoms atostogoms. Pigių skrydžių pasirinkimas platus. Žvejokite bilietus jau dabar, nes jų gali ir nelikti.

Taip pat pasidomėkite:

Taigi, Danijoje atrasite ne tik batų ar šlepečių… 😉

Straipsnis patalpintas: 2014-09-17