Category Archives: Buitis

Osmoso filtrai – Nauda ir Kainos

Osmoso filtrai. Vandens kokybė yra vienas iš svarbiausių veiksnių, užtikrinančių sveiką gyvenimo būdą. Osmoso filtrai, dar žinomi kaip atvirkštinio osmoso (RO) filtrai, yra efektyvus sprendimas norint gauti švarų ir saugų geriamąjį vandenį. Šiame straipsnyje aptarsime osmoso filtrų veikimo principus, jų teikiamą naudą ir įvairių filtrų kainas eurais. Osmoso filtrai Atgalinio Osmoso Filtrų Veikimo Principas Atgalinio osmoso filtrai naudoja… Read More »

Bakterijos lauko tualetams – Efektyvios priemonės

Bakterijos lauko tualetams. Lauko tualetai yra dažnas sprendimas tiek kaimo vietovėse, tiek stovyklose, festivaliuose ir kituose renginiuose, kur nėra galimybės naudotis centralizuota kanalizacijos sistema. Tačiau šie tualetai gali sukelti nemalonų kvapą ir būti ligų šaltiniu. Viena iš efektyvių priemonių šių problemų sprendimui yra bakterijų naudojimas. Straipsnyje aptarsime, kaip bakterijos gali padėti palaikyti lauko tualetų švarą ir higieną, bei… Read More »

Patikimiausias orapūčių tvenkiniams gamintojas

Patikimiausias orapūčių tvenkiniams gamintojas. Renkantis orapūtę yra labai svarbu atsižvelgti ne tik į techninius duomenis, bet ir tinkamai pasirinkti gamintoją. Deja, bet ne bet kuris gamintojas yra patikimas. Dalis jų siūlo nekokybiškus gaminius už nebrangią kainą – tokio derinio reikėtų vengti. Patikimiausias orapūčių tvenkiniams gamintojas Orapūtės tvenkiniams genda, todėl įsigijus nekokybiškos konstrukcijos gaminį galite net neabejoti, jog remontą… Read More »

Vandens filtravimo sistemos namui

Vandens filtravimo sistemos namui užtikrina valytą bei kokybišką geriamą vandenį. Kadangi daugelis statantys individualius namus tikisi aukščiausios kokybės, geriausias pasirinkimas yra vandens filtrai. Vandens filtravimo sistemos garantuoja ne tik kokybę, bet ir saugumą visą naudojimo laikotarpį. Vandens filtravimo sistemos namui   Kiekvienas vandens šaltinis yra vis kitokios sudėties. Individualių namų gręžiniai daugmaž yra vienodi, tačiau pasirenkant vandens filtrus… Read More »

Amway produktai – puikios galimybės

Amway produktai  – kokybės ir priemonių efekto ieškantiems lietuviams. Unikali galimybė įsigyti ne tik produktų šeimai, vaikams ir švaros palaikymo produktų. Kompanija Amway yra sudariusi puikias sąlygas ir verslui, kas kiekvieną gali padaryti laisvu. Svajonės gali išsipildyti ir tai suteikia produktai Amway. Bet šiuo metu labiau pariesim tik 1 šių nuostabių produktų grupę, Amway HOME. Amway produktai Kompanija,… Read More »

Vandens tyrimai – kokybė ir saugu

Vandens tyrimai yra naudingi norint užtikrinti geriamo vandens kokybę. Tai garantuoja ne tik informacijos gavimą apie cheminių elementų sudėty bei kiekius, bet ir užtikrina saugumą buityje ir pramonėje. Todėl siekiant užtikrinti geriamojo vandens kokybę, yra naudinga atlikti jo cheminę analizę. Vandens tyrimai Greičiausiai vartotojai susipras, kad tyrimai kokybei bei cheminei vandens analizei yra atliekami laboratorijoje. Analizę atlieka ltaqua.lt… Read More »

Bakterijos kanalizacijai yra reikalingos ir priežiūrai

Bakterijos kanalizacijai yra reikalingos ir priežiūrai. Atsirado keista mada Lietuvoje, po naujų nuotėkų valymo įrenginių sumontavimo, jų neprižiūrėti kokius 3-5 metus. O gal ne visiems yra paaiškinama ir pateikia informacija po sumontavimo, kad bet kokiu atveju sistemas būtina prižiūrėti, nes tai gali turėti labai nemalonių arba netikėtai blogų situacijų. Bakterijos kanalizacijai Visų pirma, nuotėkų valymo įrenginius taip pat… Read More »